ASUS UX3407QA 14/X1-26-100/32GB/512GB/GRAY/W11H
Kód: 185-UX3407-QD612WPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.68 kg |
| EAN: | 4711636547154 |
| EAN: | 4711636547154 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 10.4 |
| Hmotnost: | 2.68 kg |
| Kód výrobce: | UX3407QA-QD612W |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 28.3x46.6x10.4 |
| Šírka jedn. balenie: | 28.3 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 46.6 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.