ASUS ProArt P16/H7606WM-OLED122XZ/AI9-HX370/16"/2880x1800/T/32GB/1TB/RTX 5060/W11P/Black/2R
Kód: 185-H760-OLED122XZPodrobný popis
ASUS ProArt P16 (H7606WM-OLED122XZ)
Copilot+ PC
* armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12 jader, 24 vláken, 2,0/5,1 GHz, 24 MB cache)
Neurální procesor: AMD XDNA™ (až 50TOPS)
Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: dotykový 16" 3K (2880x1800) 16:10 antireflexní OLED, 100% DCI-P3, 500 nitů, 120Hz, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500, PANTONE Validated
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 6x reprodkutkor Harman Kardon, Smart Amplifier, Dolby Atmos; 3x mikrofon
Web kamera: 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: Seamless touchpad + DialPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be Triple band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 typ C s podporou DP/napájení (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
* 1x USB 4.0 Gen 3 typ C s podporou DP/napájení (rychlost přenosu dat až 40 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 2 typ A (rychlost přenosu dat až 10 Gb/s)
Další porty:
* 1x čtečka karet SD Express 7.0
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
Baterie: 90Wh, 4S1P, 4článková Li-ion
Napájení: bez adaptéru
Zabezpečení: bezpečnostní procesor Microsoft Pluton, infračervená webkamera s podporou Windows Hello, Trusted Platform Module (firmware TPM)
Barva: Nano Black
Materiál: hliník
Rozměry: 354,9x246,9x14,9-17,3mm
Hmotnost: cca 1,85kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-creators/proart/proart-p16-h7606/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.76 kg |
| EAN: | 4711636547178 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 90 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 500 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 4711636547178 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Hĺbka: | 14,9-17,3 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 9.9 |
| Hmotnost: | 3.76 kg |
| Kapacita přesná: | 1TB GB |
| Kód výrobce: | H7606WM-OLED122XZ |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Materiál: | Hliník |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,1 GHz |
| Model: | H7606WM-OLED122XZ |
| Modelový rad: | ASUS ProArt P16 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - max. veľkosť: | 32 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad + Dial |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI9-HX370 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 34.9x57.2x9.9 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šírka jedn. balenie: | 34.9 |
| Šířka: | 354,9 mm |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 1 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 9 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška: | 246,9 mm |
| Výška jedn. balenie: | 57.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.