ASUS M3407KA 14/AI 5 330/16GB/512GB/SLV/W11H
Kód: 185-M3407-OLED012WPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.34 kg |
| EAN: | 4711636547246 |
| EAN: | 4711636547246 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.6 |
| Hmotnost: | 2.34 kg |
| Kód výrobce: | M3407KA-OLED012W |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 27.3x43x6.6 |
| Šírka jedn. balenie: | 27.3 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 43 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.