ASUS M1807GA 18.0/AI 5 430/32GB/512GB/BLUE/W11H
Kód: 185-M1807GA-S8037WPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
| EAN: | 4711636547321 |
| EAN: | 4711636547321 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7 |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| Kód výrobce: | M1807GA-S8037W |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 33.2x51.3x7 |
| Šírka jedn. balenie: | 33.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 51.3 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.