ASUS ExpertBook P1/P1503CVA-S7I516512/i5-13420H/15,6"/FHD/16GB/512GB/Intel int/bez OS/Gray/2R
Kód: 185-P150-S7I516512Podrobný popis
ASUS ExpertBook P1 (P1503CVA-S7I516512)
* armádní standard MIL-STD 810H
* klávesa Copilot
Operační systém: ne
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,1/4,6 GHz, E-core 1,5/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 2x slot DDR5 SO-DIMM (2/1)
Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 15,6" FHD LED (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 45% NTSC, 300 nitů, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: zvuk od značky Dirac, integrovaný reproduktor; integrovaný mikrofon
Webkamera: 720p HD
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typu A
* 2x USB 3.2 Gen 2 typu C, podpora DP/PD
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor
* 1x RJ45
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 50Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: 65W AC, USB-C
Správa zabezpečení: ochrana a zabezpečení HDD heslem uživatele, ochrana heslem uživatele při zavádění systému BIOS, Trusted Platform Module (TPM) 2.0, uživatelské heslo pro nastavení BIOSu, Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace), snímač otisku prstů integrovaný s touchpadem, Kensington Nano Security Slot™
Barva: šedá (Misty Grey)
Materiál: plast
Rozměry: 359,5x232,2x19,9mm
Hmotnost: cca 1,65kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-p1-p1503/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.11 kg |
| EAN: | 4711636239929 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 50 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits, 300 nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - úhlopříčka [palce]: | 15,6 |
| Displej - velikost: | 15,6" |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 4711636239929 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 19,9 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 14.9 |
| Hmotnost: | 3.11 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | P1503CVA-S7I516512 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál: | Plast |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,6 GHz |
| Model: | P1503CVA-S7I516512 |
| Modelový rad: | ASUS ExpertBook P1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 50.9x30.8x14.9 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šírka jedn. balenie: | 50.9 |
| Šířka: | 359,5 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 232,2 mm |
| Výška jedn. balenie: | 30.8 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,1 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.