Acer TMP215-55T 15,6/C5-120U/512SSD/16G/ESHELL
Kód: 18704836214153567PPodrobný popis
Acer TravelMate P2 15 (TMP215-55T-TCO-567P)
* TravelMate Sense App
* certifikace TCO
* armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: ESHELL (Boot-up Linux only
)Procesor: Intel Core 5 120U (10 jader - 2P+ 8E, 12 vláken, P-core 1,4/5,0 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2x DDR5 (2/1)
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: dotykový 15,6" FHD (1920x1080) antireflexní IPS, 300 nitů, 60Hz
Grafická karta: integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: stereo; 2x mikrofon
Web kamera: FHD USB TNR
Polohovací zařízení: OceanGlass Touchpad
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi + BT 5.3 LE Audio)
Porty USB:
* 2x USB-C: USB4® 40Gb/s (DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 65W s podporou napájení USB-C)
* 2x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 100W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: stříbrná (Pure Silver)
Rozměry: 361,3x242,8x20,35mm
Hmotnost: cca 1,7kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.72 kg |
| EAN: | 4711474872104 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| EAN: | 4711474872104 |
| Farba: | Stříbrná |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.7 |
| Hmotnost: | 2.72 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | NX.BTREC.001 |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5 GHz |
| Model: | TMP215-55T-TCO-567P |
| Modelový rad: | Acer TravelMate P2 15 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Přesný model CPU: | 5-120U |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 50.8x31.4x6.7 |
| Šírka jedn. balenie: | 50.8 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 31.4 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 1,4 GHz |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.