Acer Swift Go 16/SFG16-71-5543/i5-13420H/16"/3200x2000/16GB/512GB/Intel int/W11H/Black/2R
Kód: 18700310613232R543Podrobný popis
Acer Swift Go 16 SFG16-71-5543
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ i5-13420H
Paměť: 16GB LPDDR5 On Board
Počet slotů (celkem/volných): -
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4; N (M.2)
Displej: 16" WQXGA+ 3200x2000 16:10 OLED 120Hz Glare 0.2ms DCI-P3 100%/Adobe100% 1000000:1 400nits Support HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: Intel® UHD Graphics (blank)
Audio: 2 reproduktory
Web kamera: Ano
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano, microSD
Optická mechanika: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2
Porty USB:
*2x USB Type-C™ port supporting: USB4® 40Gbps / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 100 W
*2x USB 3.2 Gen1
Další porty:
*HDMI 2.1
Baterie: 65Wh Li-ion
Napájení: 100W USB Type-C
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 356 x 14,90 x 242,6mm
Hmotnost: 1,60kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.76 kg |
| EAN: | 4711474292087 |
| Batéria - kapacita: | 65 Wh |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - rozlíšenie: | 3200x2000 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 4711474292087 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 242,6 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.1 |
| Hmotnost: | 2.76 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | NX.KVZEC.006 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,6 GHz |
| Model: | SFG16-71-5543 |
| Modelový rad: | Acer Swift Go 16 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| Rozlíšenie webkamery: | 1440p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 31.4x50.1x7.1 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 31.4 |
| Šířka: | 356 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ne, 0 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 100 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 14,90 mm |
| Výška jedn. balenie: | 50.1 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,1 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Acer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.