ACER NTB TravelMate P4 Spin 14 (TMP414RN-55-TCO-5574),Core Ultra 5 225U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel,W11P,Blue
Kód: 1870483622414A574Podrobný popis
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Pro; Typ procesora:Intel Core Ultra 5; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.615 kg |
| EAN: | 4711721011324 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Modrá |
| Baterie - kapacita: | 53 Wh |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstu: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero: | Ano v balení |
| EAN: | 4711721011324 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hloubka: | 18,89 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 6.9 |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Kód výrobce: | NX.BF8EC.003 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konstrukce notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Materiál notebooku: | Hliník |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,8 GHz |
| Model: | TMP414RN-55-TCO-5574 |
| Modelová řada: | Acer TravelMate P4 Spin 14 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - max. velikost: | 64 GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť RAM: | 16 GB |
| Počet jader CPU: | 12 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U5-225U |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 29.2x47.3x6.9 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 312,9 mm |
| Šířka jedn. balení: | 29.2 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025040106 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilní |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Úhlopříčka: | 14 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ne, 0 počet |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje: | 100 W |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Výška: | 234,8 mm |
| Výška jedn. balení: | 47.3 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 1,5 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Acer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.