ACER NTB TravelMate P2 14 (TMP214-75-G3-TCO-565F),Ultra 5 125H,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11P,Gray
Kód: 11295227Podrobný popis
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Pro; Typ procesora:Intel Core Ultra 5; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.515 kg |
| EAN: | 4711474729033 |
| Číslo výrobku: | NX.BQHEC.001 |
| Délka: | 46.5 cm |
| EAN: | 4711474729033 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.3 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Hmotnost: | 2.515 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Počet jader: | 14 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Šířka: | 7 cm |
| TDP: | 28 |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Výbava: | Čítačka pamäťových kariet |
| Výkon CPU dle PassMark: | 20471 |
| Výška: | 29.5 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.