ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-952Y),Core Ultra 9 386H,14"WQ2.8K,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,White
Kód: 11295305Podrobný popis
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core Ultra 9; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:2880x1800; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.917 kg |
| EAN: | 4711474997777 |
| Číslo výrobku: | NX.JVQEC.001 |
| Délka: | 46 cm |
| EAN: | 4711474997777 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Hmotnost: | 1.917 kg |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 2880x1800 |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Šířka: | 6 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 29 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.