ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I51-97NM),Ultra 9 386H,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,Linux,Black
Kód: 11295322Podrobný popis
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Linux; Typ procesora:Intel Core Ultra 9; Grafický čip:NVIDIA RTX 5060; Rozlíšenie:2560x1600; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 2, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.215 kg |
| EAN: | 4711721054741 |
| Číslo výrobku: | NH.U3VEC.006 |
| Délka: | 54.5 cm |
| EAN: | 4711721054741 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 5060 |
| Hmotnost: | 4.215 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 165 |
| Operačný systém: | Linux |
| Podpora AI: | Ano |
| Použití: | Herní |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Šířka: | 8.5 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 9 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava: | Čítačka pamäťových kariet |
| Výška: | 34.5 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.