ACER NTB Nitro V 16 (ANV16-72-72GC),Core 7 240H,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Black
Kód: 18701911372GCPodrobný popis
ACER NTB Nitro V 16 (ANV16-72-72GC)
Part Number: NH.QUNEC.003
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: Core 7 processor 240H
Rýchlosť procesora: 2,5 GHz
Počet jadier: 10
Zobrazenie a grafika
Uhlopriečka displeja: 16"
Rozlíšenie displeja: WUXGA 2560x1600
Typ displeja: Anti-Glare IPS
Poměr strán: 16:10
Dotykový displej: Nie
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060
Pamäť
Štandardná pamäť: 32 GB
Technológia pamäte: DDR5
Ukladanie
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 - až do 2x 1TB)
Siete a komunikácia
WIFI 6 Intel AX201 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi: Áno
Bluetooth verzia v5.1: Áno
Rozhrania/porty
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
1x USB Type-C port podporujúci: USB 3.2 Gen 2 (až do 10 Gbps) / DisplayPort cez USB-C / Thunderbolt 4 / USB nabíjanie 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
Kensington lock: Nie
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Optická mechanika: Nie
Podsvietenie klávesnice: Áno
Touchpad: Áno
TPM: Áno
Informácie o batérii
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 57 Whrs
Popis napájania
135W 5.5mm Slim AC adaptér PCR50%
Fyzické charakteristiky
Farba: Obsidian Black
Rozmery: 361,2 (W) x 278,4 (D) x 25,46 (H) mm
Hmotnosť (približná): 2,5 kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.69 kg |
| EAN: | 4711474690692 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Baterie - kapacita: | 76 Wh |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 2560x1600 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero: | Ne v balení |
| EAN: | 4711474690692 |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 7.4 |
| Hmotnost: | 3.74 kg |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Kód výrobce: | NH.QUNEC.003 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,0 GHz |
| Modelová řada: | Acer Nitro V 16 |
| Napájecí konektor: | 5.5phy |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 180 Hz |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť RAM: | 32 GB |
| Počet jader CPU: | 16 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Přesný model CPU: | 7-240H |
| Rozlišení webkamery: | 720p |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 53.2x32.4x7.4 |
| Šířka jedn. balení: | 53.2 |
| Typ balení jedn. balení: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core 7 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Úhlopříčka: | 16 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje: | 135 W |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Výška jedn. balení: | 32.4 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,5 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Acer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.