ACER NTB Nitro V 15 (ANV15-41-R7DV),Ryzen 5 6600H,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 3050,W11H,Black
Kód: 11295221Podrobný popis
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Grafický čip:NVIDIA RTX 3050; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Formát obrazovky:16:9; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.255 kg |
| EAN: | 4711474958907 |
| Číslo výrobku: | NH.QPFEC.00P |
| Délka: | 50 cm |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| EAN: | 4711474958907 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Grafický čip: | NVIDIA RTX 3050 |
| Hmotnost: | 3.255 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 6 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 165 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Použití: | Herní |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Šířka: | 6.5 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.6 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 31.5 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.