ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver
Kód: 11295346Podrobný popis
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Google Chrome OS; Typ procesora:MediaTek; Rozlíšenie:1920x1200; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:UFS; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Web kamera; Hmotnosť notebooku:Nižšia ako 1.5 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.015 kg |
| EAN: | 4711721025574 |
| Číslo výrobku: | NX.JRHEC.005 |
| Délka: | 45.5 cm |
| EAN: | 4711721025574 |
| Hmotnost: | 2.015 kg |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Operačný systém: | Google Chrome OS |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| SSD Kapacita (GB): | 256 |
| Šířka: | 6 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ disku: | UFS |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 12 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 29 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.