ACER NTB Aspire Go 17 (AG17-31P-3040),Core 3 N355,17.3"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,Linux,Gray
Kód: 11295303Podrobný popis
Operačný systém:Linux; Typ procesora:Intel Core 3; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera; Hmotnosť notebooku:2.1 - 2.5 kg; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK; Povrchová úprava displeja:Matný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.795 kg |
| EAN: | 4711721026489 |
| Číslo výrobku: | NX.J8ZEC.004 |
| Délka: | 54 cm |
| EAN: | 4711721026489 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Hmotnost: | 2.795 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Operačný systém: | Linux |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesora: | Intel Core 3 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 17.3 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 32 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.