ACER NTB Aspire 17 (A17-51M-98D3),Core 9 270H,17.3"FHD,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray
Kód: 11295299Podrobný popis
Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core i9; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Výbava:Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica; Hmotnosť notebooku:2.1 - 2.5 kg; Max. výdrž batérie (v hodinách):9
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.91 kg |
| EAN: | 4711474980410 |
| Číslo výrobku: | NX.JL4EC.00A |
| Délka: | 53 cm |
| EAN: | 4711474980410 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Hmotnost: | 2.91 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 9 |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Šířka: | 7.5 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ procesora: | Intel Core i9 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 17.3 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava: | Numerická klávesnica |
| Výška: | 32.5 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.