ACER NTB Aspire 14 AI (A14-I71M-55XP),Ultra 5 325,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Kód: 18700309507255XPPodrobný popis
Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core Ultra 5; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Web kamera; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg; Povrchová úprava displeja:Matný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.875 kg |
| EAN: | 4711721057193 |
| Číslo výrobku: | NX.JYHEC.005 |
| Délka: | 46.5 cm |
| EAN: | 4711721057193 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Hmotnost: | 1.875 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Šířka: | 7 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 29 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.