ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA),Core 3 100U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray
Kód: 11295327Podrobný popis
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel Core 3; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Formát obrazovky:16:9; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Web kamera; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.51 kg |
| EAN: | 4711721049730 |
| Číslo výrobku: | NX.KRWEC.00J |
| Délka: | 46 cm |
| EAN: | 4711721049730 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.2 |
| Grafický čip: | Intel® Graphics |
| Hmotnost: | 2.51 kg |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.7 |
| Model procesoru: | Intel Core 3 100U |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Počet jader: | 6 |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Šířka: | 6.5 cm |
| TDP: | 15 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ procesora: | Intel Core 3 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výkon CPU dle PassMark: | 12608 |
| Výška: | 29 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.