Acer Nitro V 16S/ANV16S-71-9375/9-270H/16"/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R
Kód: 187019113937APodrobný popis
Acer Nitro V 16S ANV16S-71-9375
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ 9 processor 270H
Paměť: 2x 16GB DDR5
Pevný disk: 1TB PCIe NVMe SSD PM4; N (M.2)
Displej: 16" WQXGA 2560x1600 16:10 IPS Anti-Glare 180Hz sRGB 100% 400nits Support DDS
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps MUX Switch
Audio: 2 reproduktory
Web kamera: HD TNR Kamera
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano, microSD
Optická mechanika: Ne
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1650i + BT 5.2
Porty USB:
*1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90 W
*2x USB 3.2 Gen2
* 1x USB 3.2 Gen1
Další porty:
*HDMI 2.1
*RJ-45
Baterie: 76Wh Li-Ion
Napájení: 135W
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 357,7 x 264 x 19,95mm
Hmotnost: 2,10kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.42 kg |
| EAN: | 4711474690685 |
| Batéria - kapacita: | 76 Wh |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 4711474690685 |
| Farba: | Černá |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka: | 264 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.4 |
| Hmotnost: | 3.42 kg |
| Kapacita přesná: | 1TB GB |
| Kód výrobce: | NH.QXDEC.001 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,8 GHz |
| Model: | ANV16S-71-9375 |
| Modelový rad: | Acer Nitro V 16S |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 180 Hz |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | 9-270H |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 32.2x53.6x7.4 |
| Šírka jedn. balenie: | 32.2 |
| Šířka: | 357,7 mm |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | Intel Core 9 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 3 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 135 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 19,95 mm |
| Výška jedn. balenie: | 53.6 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,7 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Acer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.