Acer Aspire Lite/AL14-45P-R2MH/R3-5400U/14"/WUXGA/8GB/256GB/RX Vega 6/W11H/Silver/2R
Kód: 18700309509351R2MHPodrobný popis
Acer Aspire Lite 14 (AL14-45P-R2MH)
* klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 3 5400U (4 jádra, 8 vláken, 2,6/4,0 GHz, 8 MB cache)
Paměť: 8GB DDR4
Pevný disk: 256GB PCIe NVMe SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 300 nitů
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon RX Vega 6
Polohovací zařízení: Touchpad
Klávesnice: bez numerického bloku
Webkamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax + BT 5.2)
Porty USB:
* 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 1 (až 5 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V; 0,9 A/DC 20 V; 65 W
* 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 1 (až 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1
* 1x USB 2.0
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x čtečka microSD karet
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 58Wh Li-ion
Napájení: bez adaptéru (doporučeno 65W, USB-C AC)
Barva: stříbrná (Light Silver)
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.82 kg |
| EAN: | 4711721001813 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Baterie - kapacita: | 58 Wh |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstu: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktivní pero: | Ne v balení |
| EAN: | 4711721001813 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 5000 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.8 |
| Hmotnost: | 1.82 kg |
| Kapacita disku: | 256GB |
| Kód výrobce: | NX.DPFEC.002 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál: | Plast |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,0 GHz |
| Model: | AL14-45P-R2MH |
| Modelová řada: | Acer Aspire Lite |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon RX Vega 6 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť RAM: | 8 GB |
| Počet jader CPU: | 4 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Podsvícená klávesnice: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R3-5400U |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 28.8x46.4x6.8 |
| Šírka jedn. balenie: | 28.8 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilní |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Úhlopříčka: | 14 |
| USB 2.0: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájecího zdroje: | Bez zdroje W |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 46.4 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,6 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Acer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.