Acer Aspire Lite 15/AL15-54P-51ZJ/U5-115U/15,6"/FHD/16GB/512GB/Intel int/Linux/Gray/2R
Kód: 1870030950935151ZJPodrobný popis
Acer Aspire Lite 15 (AL15-54P-51ZJ)
*klávesa Copilot (AI)
Operační systém: Linux
Procesor: Intel Core Ultra 5 115U (8 jader - 2P + 4E + 2LPE, 10 vláken, P-core 1,5/4,2 GHz, E-core 1,0/3,5 GHz, LPE-core 0,7/2,1 GHz, 10 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost až 11 TOPS
Paměť: 16GB LPDDR5
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) antireflexní 16:9 IPS, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel® Graphics
Web kamera: ano
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Touchpad
Klávesnice: nepodsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WIFI 6 802.11ax + BT 5.2)
Porty USB:
*2x USB-C 3.2 Gen 1 (až 5 Gb/s) DP/PD
*2x USB-A 3.2 Gen 1
*1x USB-A 2.0
Další porty:
*1x HDMI 1.4
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
*1x bezpečnostní slot Kensington
*1x čtečka microSD karet
Baterie: 58Wh
Napájení: bez adaptéru (vhodný adaptér - 65W USB-C AC adaptér)
Barva: stříbrná (Light silver)
Rozměry: 357,8x227,6x18,9mm
Hmotnost: cca 1,6kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky a ultrabooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.12 kg |
| EAN: | 4711474976253 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Batéria - kapacita: | 58 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EAN: | 4711474976253 |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hĺbka: | 18,9 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.8 |
| Hmotnost: | 2.12 kg |
| Kapacita přesná: | 512GB GB |
| Kód výrobce: | NX.DTHEC.001 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,2 GHz |
| Model: | AL15-54P-51ZJ |
| Modelový rad: | Acer Aspire Lite 15 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Napájací konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Linux |
| Optická mechanika: | Ne |
| Pamäť - max. veľkosť: | 16 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 4800 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U5-115U |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 50x30.7x6.8 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 50 |
| Šířka: | 357,8 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Uhlopriečka: | 15,6 " |
| USB 2.0: | Ano, 1 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška: | 227,6 mm |
| Výška jedn. balenie: | 30.7 |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 1,5 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Acer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.