TRITON 19" rozvaděč stojanový RMA 42U 800x600, 800kg, skleněné dveře, svařovaný, šedý
Kód: 1232490Podrobný popis
Typ dátového rozvádzača:Nástenné 19"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné 19" |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 90.5 kg |
| EAN: | 8595105189559 |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
| Číslo výrobku: | RMA-42-A86-CAX-N1 |
| Délka: | 64 cm |
| EAN: | 8595105189559 |
| Hloubka (mm): | 600 |
| Hmotnost: | 90.5 kg |
| Šířka: | 84 cm |
| Šířka (mm): | 800 |
| Typ dátového rozvádzača: | Nástenné 19" |
| Výška: | 214 cm |
| Výška rozvaděče (U): | 42 |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.