TRITON 19" rozvaděč stojanový RMA 32U 800x1000, 800kg, skleněné dveře, svařovaný, šedý
Kód: 1232510Podrobný popis
Typ dátového rozvádzača:Nástenné 19"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné 19" |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 100 kg |
| EAN: | 8595105191071 |
| Barva rozvaděče: | Šedá |
| Číslo výrobku: | RMA-32-A81-CAX-N1 |
| Délka: | 104 cm |
| EAN: | 8595105191071 |
| Hloubka (mm): | 1000 |
| Hmotnost: | 100 kg |
| Šířka: | 84 cm |
| Šířka (mm): | 800 |
| Typ dátového rozvádzača: | Nástenné 19" |
| Výška: | 166 cm |
| Výška rozvaděče (U): | 32 |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.