VERBATIM Mini GaN Nabíječka s displejem 140W, 3xUSB-C, 1xUSB-A, černá
Kód: 714604Podrobný popis
Špecifikácia kábla / redukcie:Napájacie 230V; Input:USB, USB-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie 230V |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 023942302407 |
| Číslo výrobku: | 30240 |
| Délka: | 14.4 cm |
| EAN: | 023942302407 |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Input: | USB-C |
| Šířka: | 11.2 cm |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Napájacie 230V |
| Výška: | 5.8 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.