VERBATIM GaN Nabíječka Fold 'n' Go 65W, 2xUSB-C, černá
Kód: 714525Podrobný popis
Špecifikácia kábla / redukcie:Napájacie 230V; Output:USB-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie 230V |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.136 kg |
| EAN: | 023942323549 |
| Číslo výrobku: | 32354 |
| Délka: | 12.1 cm |
| EAN: | 023942323549 |
| Hmotnost: | 0.136 kg |
| Output: | USB-C |
| Šířka: | 8.6 cm |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | Napájacie 230V |
| Výška: | 3.7 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.