HP Poly Mission 625 Stereo USB Wired Headset WW
Kód: 1587350Podrobný popis
Typ zariadenia:Náhlavné sady
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhlavné sady |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 199251820878 |
| Číslo výrobku: | C01C6AA#AC3 |
| Délka: | 21 cm |
| EAN: | 199251820878 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| Šířka: | 18.8 cm |
| Typ zariadenia: | Náhlavné sady |
| Výška: | 6.2 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.