HP Poly Mission 425 Stereo USB Wired Headset (Bulk) WW
Kód: 1587347Podrobný popis
Typ zariadenia:Náhlavné sady
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhlavné sady |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.174 kg |
| EAN: | 199251820366 |
| Číslo výrobku: | C01B6A6#AC3 |
| Délka: | 19.6 cm |
| EAN: | 199251820366 |
| Hmotnost: | 0.174 kg |
| Šířka: | 20.4 cm |
| Typ zariadenia: | Náhlavné sady |
| Výška: | 4.5 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.