SmallRig 3822 NP-W235 Battery & Charger Kit
Kód: 1138583Podrobný popis
SmallRig 3822 NP-W235 2x sada batérií a nabíjačky
Má rovnakú veľkosť ako originálna batéria, takže sa bez problémov vmestí do priestoru pre batériu.
Dvojitá nabíjačka batérií dokáže nabíjať dve batérie súčasne, pričom jej LCD displej zobrazuje stav nabíjania v reálnom čase.
Dodáva sa s nabíjacím káblom USB-A a rozhraním USB-C, čo umožňuje nabíjanie cez adaptér USB, nabíjačku do auta alebo powerbanku.
Parametre batérie - lítiovo-iónová, 2040 mAh, 7,2 V, 14,69Wh
. Vstup nabíjačky - USB-A 5V 2,1A (min), USB-C 5V 2,1A (min)
. Výstup nabíjačky - 8,4 V, 1000 mA
Prevádzková teplota - 0-40 °C
Poznámka!
Pre najlepší zážitok z nabíjania odporúčame napájací adaptér s výstupom vyšším ako 5V 2,1A. Nevyužívajte obe vstupné rozhrania súčasne.
Pripojte sa k nemu. Ručne meraná hmotnosť a veľkosť nemusia byť presné.
Sada neobsahuje napájací adaptér.
Kompatibilita:
Kompatibilné fotoaparáty:
Fotoaparáty Fujifilm;
Napríklad GFX 50S II, GFX 100S, X-T4
Balenie obsahuje:
2 x batérie NP-W235
2 x ochranné kryty batérií
1 x duálna nabíjačka batérií (vestavený kábel USB-A)
1 x používateľská príručka
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky akumulátorov |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.264 kg |
| EAN: | 6941590008295 |
| Číslo výrobku: | 3822 |
| Délka: | 16.7 cm |
| EAN: | 6941590008295 |
| Hmotnost: | 0.264 kg |
| Šířka: | 11.6 cm |
| Typ príslušenstva: | Nabíjačky akumulátorov |
| Výška: | 4 cm |
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.