SmallRig 3820 EN-EL15 Battery & Charger Kit
Kód: 1138582Podrobný popis
SmallRig 3820 EN-EL15 2x batérie a nabíjačka
Má rovnakú veľkosť ako originálna batéria, takže sa bez problémov vmestí do priestoru pre batérie.
Dvojitá nabíjačka dokáže nabíjať dve batérie súčasne, pričom jej displej LCD zobrazuje stav nabíjania v reálnom čase.
Dodáva sa s nabíjacím kódom USB-A a rozhraním USB-C, čo umožňuje nabíjanie cez adaptér USB, nabíjačku do auta alebo powerbanku.
Parametre batérie - lítium-ión, 2040 mAh, 7,2 V, 14,69Wh
Vstup nabíjačky - USB-A 5V 2,1A (min), USB-C 5V 2,1A (min)
Výstup nabíjačky - 8,4 V, 1000 mA
Prevádzková teplota - 0-40 °C
Poznámka!
Pre najlepší zážitok z nabíjania odporúčame napájací adaptér s výstupom vyšším než 5V•2,1A. Nevyužívajte súčasne dve vstupné rozhrania.
Pripojte sa k nemu. Ručne meraná hmotnosť a veľkosť nemusia byť presné.
Sada neobsahuje napájací adaptér.
Kompatibilita:
Kompatibilné fotoaparáty:
Nikon D500/ D600/ D610/ D750/ D780/ D800/ D800E/ D810/ D810A/ D850
Nikon D7000/ D7100/ D7200/ D7500
Nikon 1V1/ Z 5/ Z 6/ Z 7/ P520/ P530 atď.
Balenie obsahuje:
2 x batérie EN-EL15
2 x ochranný kryt batérie
1 x duálna nabíjačka batérií (vestavený kábel USB-A)
1 x používateľská príručka
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky akumulátorov |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.268 kg |
| EAN: | 6941590017853 |
| Číslo výrobku: | 3820B |
| Délka: | 16.6 cm |
| EAN: | 6941590017853 |
| Hmotnost: | 0.268 kg |
| Šířka: | 11.6 cm |
| Typ príslušenstva: | Nabíjačky akumulátorov |
| Výška: | 4 cm |
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.