LENOVO sluchátka Wireless Stereo Headset
Kód: 489867Podrobný popis
Bezdrôtová stereofónna náhlavná súprava Lenovo je profesionálna výkonná súprava, ktorá kombinuje výnimočný komfort s vynikajúcim potlačením okolia hluku. Vychutnajte si kúzlo viacbodových funkcií Bluetooth a pôsobivú dobu hovoru 31 hodín na jedno nabitie. Náš intuitívny dizajn je vybavený nastaviteľnými a vymeniteľnými náušníkmi, ktoré zaisťujú bezkonkurenčný komfort a dokonalý pracovný zážitok.
Funkcie
- Technológia potlačenia šumu so tromi mikrofónmi zabezpečujúca vynikajúcu kvalitu hovoru
- Bluetooth 5.3 s duálnym pripojením
- ~138 g ľahká konštrukcia pre celodenné pohodlie
- Až 31 hodín hovoru a 60 hodín prehrávania
- Obojsmerný mikrofón na ramene
- Vymeniteľné náušníky
- Prispôsobenie funkcií pomocou aplikácií Lenovo Accessories a Display Manager
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na uši |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.396 kg |
| EAN: | 195892104292 |
| Číslo výrobku: | 4XD1Q30302 |
| Délka: | 21.4 cm |
| EAN: | 195892104292 |
| Hmotnost: | 0.396 kg |
| Hmotnost (g): | 140 |
| Konstrukce: | Uzavřené |
| Konstrukce mikrofonu: | Sklápěcí |
| Mikrofón: | Ano |
| Rozhranie slúchadiel: | BlueTooth |
| Šířka: | 20.6 cm |
| Typ slúchadiel: | Na uši |
| Vlastnosti slúchadiel: | Ovládanie hlasitosti |
| Výška: | 8.4 cm |
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Způsob ztlumení mikrofonu: | Přepínačem |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.