JBL T530BT Levander
Kód: 599226Podrobný popis
Typ slúchadiel:Na uši; Mikrofón
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na uši |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.352 kg |
| EAN: | 1200130030000 |
| Číslo výrobku: | JBLT530BTLAVEU |
| Délka: | 23 cm |
| EAN: | 1200130030000 |
| Funkce: | Přijímání hovorů |
| Hmotnost: | 0.352 kg |
| Hmotnost (g): | 150 |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Konstrukce: | Uzavřené |
| Mikrofón: | Ano |
| Šířka: | 21.7 cm |
| Typ slúchadiel: | Na uši |
| Výdrž baterie (h): | více než 60 |
| Výška: | 5.2 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Způsob nabíjení: | USB-C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.