Duplexný prepojovací kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1 m
Kód: 10101092Podrobný popis
Duplexný prepojovací kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1 m
Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s
| Technické informácie | |
| Kategória: | OM3 |
| Priemer vlákna: | 50/125 µm |
| Typ plášťa: | LS0H |
| Konektory: | LC-LC |
| Brúsenie konektorov | PC-PC |
| Dĺžka: | 1 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multimode |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.017 kg |
| EAN: | 10101092 |
| Číslo výrobku: | DPX-50-LC/LC-OM3-1 |
| Délka: | 17 cm |
| EAN: | 10101092 |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| Šířka: | 16 cm |
| Typ kábla: | Patch kábel |
| Typ konektora: | LC |
| Typ vlákna: | Multimode |
| Výška: | 1 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.