Duplexný prepojovací kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1 m

Kód: 10101092
Značka: OEM
€7,56 €6,30 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Duplexný prepojovací kábel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1 m

Kábel podporuje pripojenie 10 Gb/s

Technické informácie
Kategória: OM3
Priemer vlákna: 50/125 µm
Typ plášťa: LS0H
Konektory: LC-LC
Brúsenie konektorov PC-PC
Dĺžka: 1 m
.

Dodatočné parametre

Kategória: Multimode
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.017 kg
Číslo výrobku: DPX-50-LC/LC-OM3-1
Délka: 17 cm
EAN: 10101092
Hmotnost: 0.017 kg
Šířka: 16 cm
Typ kábla: Patch kábel
Typ konektora: LC
Typ vlákna: Multimode
Výška: 1 cm
Záruka: 24 Měsíc(ů)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: