Canon imageFORCE 710 series černobílá laserová MF (kopírování/tisk/skenování) A4, 52/62/71 str./min., LCD, USB, LAN
Kód: 1589033Podrobný popis
Tlačové technológie:Laserová; Maximálny formát tlače/média:A4; Skutočné rozlíšenie tlačiarne (v DPI):1200x1200; Rozhranie tlačiarne:USB, Sieťové; Automatická obojstranná tlač (Duplex); Štandardný počet vstupných zásobníkov:2; Maximálny počet vstupných zásobníkov:5; Typ skenera:Plochý, Průtahový; Skutočné rozlíšenie skenera (v DPI):600
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multifunkčné zariadenia |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 48.5 kg |
| EAN: | 4549292254730 |
| Automatická obojstranná tlač (Duplex): | Áno |
| Automatický podavač dokumentov: | Áno |
| Číslo výrobku: | 7054C005 |
| Délka: | 72 cm |
| EAN: | 4549292254730 |
| Fax: | Voliteľne |
| Funkcie: | Automatický podávač dokumentov |
| Hmotnost: | 48.5 kg |
| Maximálny formát tlače/média: | A4 |
| Maximálny počet vstupných zásobníkov: | 5 |
| Rozhranie tlačiarne: | Sieťové |
| Skutočné rozlíšenie skenera (v DPI): | 600 |
| Skutočné rozlíšenie tlačiarne (v DPI): | 1200x1200 |
| Šířka: | 65 cm |
| Štandardný počet vstupných zásobníkov: | 2 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ skenera: | Průtahový |
| Výška: | 85 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.