SAMSUNG MT OLED Gaming Monitor 27" Odyssey LS27HG612SUXEN - 2560x1440, 240Hz, HDMI, DP, Pivot
Kód: 2088560374
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (20ks a viac)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
27" Samsung Odyseey OLED G6
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2 560 x 1 440
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 200
Kontrast: 1 000 000:1
Odezva [ms]: 0,03
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1 Miliarda
Reproduktory: Ne
Konektory:
*1x DisplayPort 1.4
*1x HDMI 2.1
*1x Sluchátkový vstup
Napájení: Externí
Spotřeba [W]: 20,4
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
*Naklonění:-3°/25°
*Otočení:+/-45°
*Pivot: Ano
*Výškově nastavitelné: 105mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 609,9 × 512,7 × 250,2
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 609,9 × 359,3 × 57
Hmotnost [kg]: 3,8
Obsah balení:
*Napájecí kabel
*HDMI kabel
*DisplayPort kabel
Záruka: 2 Roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 5.72 kg
EAN: 8806097910381
Adaptive-Sync: Ano
Barevná hloubka: 1,07 miliardy
Barva: Černá
Celkový výkon repro: Nemá W
Displej - dotykový: Ne
Displej - jas: 200 cd/m2=nits
Displej - typ: OLED/AMOLED
Doba odezvy: 0,03 ms
DP/mini DP: 1 počet
DVB-C: Ne
DVB-C2: Ne
DVB-S: Ne
DVB-S2: Ne
DVB-T: Ne
DVB-T2: Ne
DVB-T2/ HEVC: Ne
EAN: 8806097910381
Flicker Free: Ano
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ano
G-Sync: Ne
HDR: HDR10+
Herní provedení: Ano
Hĺbka jedn. balenie: 12
Hmotnost: 5.8 kg
Kód výrobce: LS27HG612SUXEN
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor RJ45: Ne
Konektor USB: Ne
Konektor USB-C: Ne
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 1 000 000:1 statický
Model: G61SH
Modelová řada: Samsung Odyssey OLED G6
Montáž na stěnu: Ano
Obnovovací frekvence: 240 Hz
Pivot: Ano
Počet kusov na palete: 42
Počet kusů jedn. balení: 1
Power Delivery: Ne
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ne
Rozlišení: 2560x1440
Rozlišení - standard: QHD
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozmer xyz jedn. balenie: 67x48x12
Rozměr xyz palety: 120x80x218
Rozměry: 609,9 × 512,7 × 250,2 ŠxVxH mm
Spotřeba energie: 20 W