Philips MT VA LED 31,5" 32E1N3100LA/00 - VA panel, 1920x1080, D-Sub, 2xHDMI, repro
Kód: 20842204221Podrobný popis
Philips MT VA LED 48,8" 32E1N3100LA/00
Systém pre usporiadanie káblov tohto monitora uľahčuje vytvorenie čistého pracovného prostredia, a to vďaka jedinečnému kábliu HDMI. Pomocou tohto kábla je možné prenášať digitálne médiá vysokej kvality a počúvať ich prostredníctvom špičového zabudovaného systému reproduktorov.

Technológia širokého sledovania IPS LED prináša presný obraz aj farby
Zobrazenia IPS využívajú pokročilú technológiu, ktorá prináša zvlášť široké uhly sledovania 178/178 stupňov: obrazovku je teda možné sledovať takmer z ľubovoľného uhla. Na rozdiel od štandardných panelov TN poskytujú displeje IPS pozoruhodne ostrý obraz so živými farbami, takže sú ideálne nielen pre fotografie, filmy a prehliadanie internetu, ale možno ich využiť aj pre profesionálne aplikácie, ktoré za akýchkoľvek okolností vyžadujú presné farby a konzistentnú jasnosť.

Displej 16:9 Full HD pre čistý obraz plný detailov
Na kvalite obrazu záleží. Bežné displeje poskytujú kvalitu, ale vy očakávate viac. Tento displej ponúka vylepšené rozlíšenie Full HD 1920 x 1080. Vďaka rozlíšeniu Full HD zabezpečujúcemu ostrý detail a vysokému jasu vzniká neuveriteľný kontrast a realistické farby, ktoré dodajú obrazu na pravdivosti.

Rýchla odozva 1 ms (MPRT) pre ostrý obraz a plynulé hranie
MPRT (doba odozvy pohybu obrazu) je intuitívnejší spôsob popisu doby odozvy, ktorá priamo vyjadruje dobu trvania od zistenia rozmazaného šumu po čisté a ostré snímky. Herné konzoly Philips s 1 ms MPRT efektívne odstraňujú šmuhy a rozmazanie pohybu, poskytujú ostrejší a presnejší obraz pre lepší herný zážitok. Najlepšia voľba pre hranie napínavých hier a hier citlivých na trhanie.
Špecifikácie
| Možnosti pripojenia | |
|---|---|
| Vstup signálu | VGA x 1, HDMI 1.4 x 2 |
| Vstup synchronizácie | Samostatná synchronizácia Funkcia Sync on Green |
| Vstup/výstup audia | Audio-in Výstup audia |
| Pripojenie HDCP | HDCP 1.4 (HDMI) |
| Obraz/displej | |
| Veľkosť panelu | 31,5 palca / 80 cm |
| Pomery strán | 16:9 |
| Typ LCD panelu | VA LCD |
| Typ podsvietenia | Systém W-LED |
| Rozteč obrazu bodov | 0,36375 × 0,36375 mm |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Farebnosť displeja | 16,7 miliónov |
| Farbu gamut (typicky) | NTSC 103,65 %*, sRGB 121,33 %* |
| Kontrastný pomer (typický) | 3 000:1 |
| SmartContrast | Mega Infinity DCR |
| Reakčná doba (typická) | 4 ms (šedá–šedá)* |
| Uhol sledovania | 178° (H) / 178° (V) @ C/R > 10 |
| Vylepšenie obrazu | SmartImage hranie |
| Maximálne rozlíšenie | 1 920 x 1 080 pri 75 Hz* |
| Oblasť sledovania | 698,4 (V) x 392,85 (Š) |
| Snímková frekvencia | 30 – 85 kHz (H) / 48 – 75 Hz (V) |
| Technológia sRGB | Áno |
| Bez blikania | Áno |
| Hustota pixelov | 69,93 PPI |
| Režim LowBlue | Áno |
| Povrch obrazovky | Antireflexný, 3H, Matný 40 % |
| MPRT | 1 ms |
| EasyRead | Áno |
| Adaptívny sync | Áno |
| Pohodlie | |
| Vstavané reproduktory | 5 W x 2 |
| Kompatibilita so štandardným Plug & Play | DDC/CI Operačný systém Mac OS X Technológia sRGB Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Ďalšie výhody | Zámok Kensington Držiak štandardu VESA (100 x 100 mm) |
| Podstavec | |
| Sklopná konštrukcia | -5/20 stupňov |
| Napájanie | |
| Napájanie | Interné Sieťový prúd 100–240 V, 50–60 Hz |
| Režim vypnutia | 0,3 W (št.) |
| Zapnuté | 30,5 W (št.) |
| Pohotovostný režim | 0,5 W (št.) |
| Indikátor napájania LED | Prevádzka – biela Pohotovostný režim – biela (blikanie) |
| Rozmery | |
| Balenie v mm (Š x V x H) | 930 x 517 x 162 mm |
| Výrobok bez stojanu (mm) | 715 x 420 x 62 mm |
| Výrobok so stojanom (max. výška) | 715 x 514 x 248 mm |
| Hmotnosť | |
| Výrobok s obalom (kg) | 9,71 kg |
| Výrobok so stojanom (kg) | 7,50 kg |
| Výrobok bez stojanu (kg) | 5,78 kg |
| Prevádzkové podmienky | |
| Nadmorská výška | Prevádzka: +3 658 m (12 000 stôp), mimo prevádzky: +12 192 m (40 000 stôp) |
| Rozsah teplôt (prevádzka) | 0 až 40 °C |
| Priemerná doba medzi poruchami (MTBF) | 50 000 hodín (bez podsvietenia) hodín |
| Relatívna vlhkosť | 20 %–80 % |
| Rozsah teplôt (skladovanie) | -20 až 60 °C |
| Udržateľnosť | |
| Životné prostredie a energia | RoHS |
| Recyklovateľnosť obalového materiálu | 100 % |
| Konkrétne látky | Kryt bez PVC / BFR Bez rtuti |
| Skrinka | |
| Farba | Čierna |
| Dokončenie | Textúrované |
Čo je v balení
HDMI kábel
Napájací kábel
Monitor so stojanom
Používateľská dokumentácia
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 9.72 kg |
| EAN: | 8712581804947 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 10 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - typ: | Matný |
| Doba odezvy: | 1 ms |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| EAN: | 8712581804947 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hloubka jedn. balení: | 93 |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Kód výrobce: | 32E1N3100LA/00 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ano D-Sub |
| Kontrast: | 3 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 32E1N3100LA/00 |
| Modelová řada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 75 Hz |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů na paletě: | 14 |
| Počet pixelů na šířku: | 1920 |
| Počet pixelů na výšku: | 1080 |
| Povrch displeje: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) šxv |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16x51x93 |
| Rozměr xyz palety: | 120x115x100 |
| Rozměry: | 715 x 514 x 248 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,36375 mm |
| Spotřeba energie: | 31 W |
| Šířka jedn. balení: | 16 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ balení palety: | Kompletní |
| Typ obalu paleta: | Expedovatelné |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Úhlopříčka přesná: | 31,5 " |
| Úhlopříčka rozsah: | 30" - 32" |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | 10 W |
| Výška jedn. balení: | 51 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.