Philips MT OLED LED 31,5" 32M2N8900P/00 - OLED panel, 240Hz, 3840x2160, 2xHDMI, DP, USB-C
Kód: 1681436Podrobný popis
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, G-Sync, HDR, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Obraz v obraze (PIP), USB nabíjení, Dokování NTB, KVM; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:F
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 14.01 kg |
| EAN: | 8721038007824 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Číslo výrobku: | 32M2N8900P/00 |
| Délka: | 84 cm |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| DP počet: | 1 |
| EAN: | 8721038007824 |
| Energetická trieda: | F |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| Hmotnost: | 14.01 kg |
| Hmotnost (kg): | 9.48 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| Použití: | Herní |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| Rozhraní vstup: | USB-C |
| Rozhraní výstup: | USB hub |
| Rozhranie: | USB Type-C |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Šířka: | 16 cm |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 31.5 |
| USB počet: | 3 |
| USB umístění: | Vzadu |
| USB-C počet: | 1 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | KVM |
| Výška: | 51 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.