Philips MT 48,8" 49B2U5900C - 5120x1440,VA LCD,75Hz,2xHDMI,1xDP,USBhub,USB-C,RJ45,Zakřivený,Repro
Kód: 2084220867Podrobný popis
Rozlíšenie:5120x1440; Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, HDR, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Obraz v obraze (PIP), Automatická regulace jasu, Senzor přítomnosti, USB nabíjení, Dokování NTB, KVM; Formát obrazovky:32:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:F
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 23 kg |
| EAN: | 8721038006551 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 6 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 500 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Doba odezvy: | 4 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 8721038006551 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Panorama - 32:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 10 |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Kód výrobce: | 49B2U5900C/00 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 3 000:1 statický |
| Model: | 49B2U5900C |
| Modelová řada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 75 Hz |
| Pivot: | Ne |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů na paletě: | 6 |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 5120x1440 |
| Rozlišení - standard: | DQHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 48x129x29 |
| Rozměr xyz palety: | 152x110x101 |
| Rozměry: | 1193 x 583 x 268 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,2328 x 0,2328 mm |
| Spotřeba energie: | 52 W |
| Šířka jedn. balení: | 10 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1024120067 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ balení palety: | Kompletní |
| Typ obalu paleta: | Expedovatelné |
| Úhlopříčka: | 48,8 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 400 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 15 W |
| Výška jedn. balení: | 10 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 60 |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.