Philips MT 27" 27M2C5200W/00 - 1920x1080,VA,280Hz,HDR10,2xHDMI,1xDP,Zakřivený,Pivot
Kód: 20842202750-Podrobný popis
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:VESA, Pivot, Zakrivený panel, Výškově stavitelný; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:E
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 8.99 kg |
| EAN: | 8712581805913 |
| EAN: | 8712581805913 |
| Hloubka jedn. balení: | 79 |
| Hmotnost: | 8.9 kg |
| Kód výrobce: | 27M2C5200W/00 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů na paletě: | 12 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19x48x79 |
| Rozměr xyz palety: | 120x108x80 |
| Šířka jedn. balení: | 19 |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ balení palety: | Kompletní |
| Typ obalu paleta: | Expedovatelné |
| Výška jedn. balení: | 48 |
| Záruka: | 36 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.