Philips MT 27" 27B2U3601 - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot
Kód: 20842202932
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
59376fdae39b4da78c3eb2a40100cc71 s
Skladom (10-20ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:D; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort, USB Type-C
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 9.21 kg
EAN: 8721038002423
Adaptive-Sync: Ano
Barevná hloubka: 16,7 milionu
Barva: Černá
Celkový výkon repro: 4 W
Displej - dotykový: Ne
Displej - jas: 350 cd/m2=nits
Displej - povrch: Antireflexní
Displej - typ: LCD IPS/PLS/WVA
Doba odezvy: 4 ms
DP/mini DP: 1 počet
EAN: 8721038002423
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
Hloubka jedn. balení: 13.5
Hmotnost: 9.33 kg
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 350
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 251 - 400
Kód výrobce: 27B2U3601/00
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor RJ45: Ano
Konektor SCART: Ne
Konektor USB: Ano
Konektor USB-C: Ano
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 1 500:1 statický
Model: 27B2U3601
Modelová řada: Philips
Montáž na stěnu: Ano
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Pivot: Ano
Počet kusů jedn. balení: 1
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ano
Rozlišení: 2560x1440
Rozlišení - standard: wQHD
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozměr xyz jedn. balení: 72.5x45x13.5
Rozměry: 615 × 539 × 146 ŠxVxH mm
Rozteč bodů: 0,2331 mm
Spotřeba energie: 23 W