Philips MT 27" 27B2N3500J - 2560x1440,IPS,120Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Repro,Pivot
Kód: 20842202933
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (1-5ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Detailné informácie
Podrobný popis
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:D; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, Jack 3,5 mm výstup, HDMI, USB, DisplayPort
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 8.51 kg
EAN: 8721038002294
Adaptive-Sync: Ano
Barva: Černá
Celkový výkon repro: 4 W
Displej - dotykový: Ne
Displej - jas: 350 cd/m2=nits
Displej - povrch: Antireflexní
Displej - typ: LCD IPS/PLS/WVA
Doba odezvy: 4 ms
DP/mini DP: 1 počet
EAN: 8721038002294
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ne
FreeSync 2: Ne
G-Sync: Ne
Herní provedení: Ano
Hloubka jedn. balení: 73
Hmotnost: 9 kg
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 350
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 251 - 400
Kód výrobce: 27B2N3500J/00
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor RJ45: Ne
Konektor SCART: Ne
Konektor USB: Ano
Konektor USB-C: Ne
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 1 500:1 statický
Model: 27B2N3500J
Modelová řada: Philips
Montáž na stěnu: Ano
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Pivot: Ano
Počet kusů jedn. balení: 1
Počet kusů na paletě: 16
Power Delivery: Ne
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ano
Rozlišení: 2560x1440
Rozlišení - standard: wQHD
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozměr xyz jedn. balení: 13x44x73
Rozměr xyz palety: 120x80x100
Rozměry: 615 x 539 x 146 ŠxVxH mm
Rozteč bodů: 0,2331 mm
Spotřeba energie: 11 W
Šířka jedn. balení: 13
TCO Certified: Ano
TCO Certified number: D1025050152
Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: Ne
Třída energetické účinnosti: D
Typ balení jedn. balení: Kompletní
Typ balení palety: Kompletní
Typ obalu paleta: paleta 120x80
Úhlopříčka: 27
Verze HDMI: Verze 2.0
VESA standard: Ano
Výkon Power Delivery: Nepodporuje W
Výkon repro: 4 W