Philips MT 27" 27B2N3500J - 2560x1440,IPS,120Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Repro,Pivot
Kód: 20842202933Podrobný popis
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:D; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, Jack 3,5 mm výstup, HDMI, USB, DisplayPort
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 8.51 kg |
| EAN: | 8721038002294 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 4 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| EAN: | 8721038002294 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 73 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 350 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Kód výrobce: | 27B2N3500J/00 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | 27B2N3500J |
| Modelová řada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů na paletě: | 16 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 2560x1440 |
| Rozlišení - standard: | wQHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13x44x73 |
| Rozměr xyz palety: | 120x80x100 |
| Rozměry: | 615 x 539 x 146 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,2331 mm |
| Spotřeba energie: | 11 W |
| Šířka jedn. balení: | 13 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025050152 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ balení palety: | Kompletní |
| Typ obalu paleta: | paleta 120x80 |
| Úhlopříčka: | 27 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výkon repro: | 4 W |
| Výška jedn. balení: | 44 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 60 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.