Philips MT 23,8" 24B2U3601 - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot
Kód: 20842199358Podrobný popis
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení, Daisy-chaining, Dokování NTB; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:D; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, DisplayPort, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 7.87 kg |
| EAN: | 8721038006414 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy: | 4 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 8721038006414 |
| Farba: | Černá |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hĺbka jedn. balenie: | 38.5 |
| Hmotnost: | 7.8 kg |
| Kód výrobce: | 24B2U3601/00 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | 24B2U3601 |
| Modelový rad: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 61.5x14x38.5 |
| Rozměry: | 542 x 499 x 228 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodov: | 0,2058 x 0,2058 mm |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie: | 17 W |
| Šírka jedn. balenie: | 61.5 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025120273 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 90 W |
| Výška jedn. balenie: | 14 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 60 |
| Zdroj: | Interní |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.