Philips/27B2U3601H/27"/IPS/QHD/120Hz/4ms/Černá/5R
Kód: 20842202946Podrobný popis
Philips 27B2U3601H
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2 560 x 1 440
Rozteč bodu [mm]: 0,2331 x 0,2331
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 500:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M.
Reproduktory: 2x 2W
Konektory:
*1x HDMI 2.1
*1x DisplayPort 1.4
*1x USB-C (upstream, režim DP Alt, data, napájení)
*1x RJ 45
*1x Výstup audio
*3x USB 3.2 (s 1 pro rychlé nabíjení B.C 1.2/ downstream)
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 21,12
Stand By režim [W]:0,4
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: VESA 100 x 100mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění: +/- 30°
*Otočný: +/- 180
*Pivot: +/- 90
*Výškově nastavitelné: 150mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 615 x 540 x 299
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 615 x 361 x 46
Hmotnost [kg]: 6,57
Obsah balení:
*HDMI kabel
*DisplayPort kabel
*USB-C/USB-C kabel
*Napájecí kabel
Záruka: 60 měsíců
Stránky výrobce: https://www.philips.cz/c-p/27B2U3601H_00/pracovni-lcd-monitor-s-usb-c
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 9.4 kg |
| EAN: | 8721038007299 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 4 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 8721038007299 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 45 |
| Hmotnost: | 9.4 kg |
| Kód výrobce: | 27B2U3601H/00 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | 27B2U3601H |
| Modelová řada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Počet kusů na paletě: | 16 |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 2560x1440 |
| Rozlišení - standard: | QHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 73x14x45 |
| Rozměr xyz palety: | 120x80x103 |
| Rozměry: | 615 x 540 x 299 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Spotřeba energie: | 21 W |
| Šířka jedn. balení: | 73 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025030131 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Typ balení palety: | Kompletní |
| Typ obalu paleta: | Expedovatelné |
| Úhlopříčka: | 27 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 15 W |
| Výška jedn. balení: | 14 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Záruka: | 60 |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.