Philips/27B2N3500JH/27"/IPS/QHD/120Hz/4ms/Černá/5R
Kód: 20842202948Podrobný popis
Philips 27B2N3500JH/00
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2 560 x 1 440
Rozteč bodu [mm]: 0,2331 x 0,2331
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 500:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M.
Reproduktory: 2x 2W
Konektory:
*2x HDMI 2.1
*1x DisplayPort 1.2
*1x USB-B (Upstream)
*3x USB-A (Downstream)
*1x USB-C (Downstream)
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 18,3
Stand By režim [W]: 0,3
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: 100x100 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění:-5°/30°
*Otočný: +/-180°
*Pivot: -/+ 90°
*Výškově nastavitelný: 150 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 615 x 540 x 229
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 615 x 361 x 46
Hmotnost [kg]: 4,70 / 6,36
Obsah balení:
*HDMI kabel
*DisplayPort kabel
*Napájecí kabel
Záruka: 60 Měsíců
Stránky výrobce: https://www.philips.cz/c-p/27B2N3500JH_00/pracovni-lcd-monitor-s-usb-c
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| EAN: | 8721038006421 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy: | 4 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 8721038006421 |
| Farba: | Černá |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| Kód výrobce: | 27B2N3500JH/00 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | 27B2N3500JH |
| Modelový rad: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozměry: | 615 x 540 x 229 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodov: | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie: | 18 W |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025050152 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Typ balenia jedn. balenie: | ??? |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 15 W |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 60 |
| Zdroj: | Interní |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.