NEC Sharp MultiSync/EA271F/27"/IPS/FHD/60Hz/6ms/Černá/
Kód: 20881766610APodrobný popis
Sharp MultiSync EA271
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0.311
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000:1
Odezva [ms]: 6
Počet barev: 16,7 mil.
Reproduktory: 2x 1W
Konektory:
*1x DisplayPort
*1x DVI-D
*1x HDMI
*USB ver. 3.1 (3 downstream/ 1 upstream)
*1x VGA
*1x Headphone jack
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 17
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
*Naklonění [°]: -5 to 35
*Otočení do stran [°]: -170 až 170
*Pivot [°]:-90 až 90
*Výškově nastavitelný [mm]: 150
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 610.2 x 377.3 - 527.3 x 250
Hmotnost [kg]: 7,6
Obsah balení:
*Control Sync kabel
*DisplayPort kabel
*Monitor
*Napájecí kabel
*Průvodce nastavením
*Set-up Manual
*USB kabel
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://www.sharpdisplays.eu/p/cz/cs/products/details/t/desktop-displeje/enterprise-advanced-displays/rp/dd-ea271f.xhtml
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.5 kg |
| EAN: | 4550556177481 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 2 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 250 cd/m2=nits |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 6 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 4550556177481 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 47 |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| Kód výrobce: | DDEA271F |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | EA271F |
| Modelová řada: | SHARP MultiSync |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 73x20x47 |
| Rozměry: | 610.2 x 527.3 x 250 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.311 mm |
| Šířka jedn. balení: | 73 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923060434 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Typ balení jedn. balení: | Kompletní |
| Úhlopříčka: | 27 |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výška jedn. balení: | 20 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.