MSI Pro/MP275Q E14/27"/IPS/QHD/144Hz/1ms/Černá/3R
Kód: 20800553Podrobný popis
MSI PRO MP275Q E14 Monitor
*Obnovovací frekvence 144Hz
*IPS Obrazovka
*AMD FreeSync
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.2331
Obnovovací frekvence [Hz]: 144
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antiglare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 1ms (MPRT) / 4ms (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07 miliard
Reproduktory: 2x 2W
Konektory:
*2x HDMI™ 2.0b (WQHD@144Hz)
*1x DisplayPort 1.2a
*1x Headphone-out
Napájení: Interní, 100~240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 26
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100mm
Naklápění monitoru: Náklon: -5° ~ 20°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613,54 x 456,47 x 206,8
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613,54 x 361,52 x 51,57
Hmotnost [kg]: 4,05kg / 6,42kg
Obsah balení:
*Monitor
*1x HDMI™ Cable (1.4)
*1x Power Cord (C13)
*1x Quick Guide
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.43 kg |
| EAN: | 4711377392785 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 1 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| EAN: | 4711377392785 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Hĺbka jedn. balenie: | 45.4 |
| Hmotnost: | 6.43 kg |
| Kód výrobce: | PRO MP275Q E14 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | MP275Q E14 |
| Modelová řada: | MSI Pro |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 144 Hz |
| Počet kusov na palete: | 54 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 2560x1440 |
| Rozlišení - standard: | QHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 69.2x14.2x45.4 |
| Rozměr xyz palety: | 120x217x100 |
| Rozměry: | 613,54 x 361,52 x 51,57 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,2331 mm |
| Spotřeba energie: | 26 W |
| Šírka jedn. balenie: | 69.2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Typ obalu paleta: | Expedovatelné |
| Úhlopříčka: | 27 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výška jedn. balenie: | 14.2 |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.