MSI Pro/MP273UP E6/27"/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Černá/3R
Kód: 20800557Podrobný popis
MSI PRO MP273UP E6
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.1554 x 0.1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1 000:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1, 07 B.
Reproduktory: 2x 3W
Konektory:
*2x HDMI 2.0
*1x Displayport 1.4
*Konektor pro sluchátka (out)
Napájení: Externí (12V/4A)
Montáž na zeď: VESA 75 x 75 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění:-5°/20°
*Natočení: °-30°/30
*Pivot: -90°/90°
*Výškově nastavitelné: 0-110 mm
Barva: Černá
Hmotnost [kg]: 5,75
Obsah balení:
*1x HDMI kabel
*Napájecí kabel
*Napájecí adaptér
*4x šroub pro připevnění stojanu k monitoru.
Záruka: 36 Měsíců
Stránky výrobce: https://uk.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP273UP-E6/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.82 kg |
| EAN: | 4711377373975 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | 6 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy: | 4 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 4711377373975 |
| Farba: | Černá |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Hĺbka jedn. balenie: | 13.9 |
| Hmotnost: | 7.82 kg |
| Kód výrobce: | PRO MP273UP E6 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | MP273UP E6 |
| Modelový rad: | MSI Pro |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozmer VESA uchytenie: | 75 x 75 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 84.2x45.8x13.9 |
| Rozteč bodov: | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Šírka jedn. balenie: | 84.2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výška jedn. balenie: | 45.8 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Externí |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.