MSI LCD PRO MP273A, 27" 1920x1080, IPS, 100Hz, 1ms, VESA 75x75mm, N/A, Black
Kód: 20800404Podrobný popis
MSI LCD PRO MP273A (PRO MP273A)
Číslo dielu: PRO MP273A
Displej
Veľkosť panelu (palce): 27"
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Matný
Typ panelu: IPS
Pozorovacia uhol: 178°/ 178°
Rozlíšenie: 1920x1080
Jas (typ.): 300 nits
Kontrastný pomer (Typ.): 1000:1
Farby displeja: 16,7 mil.
Obnovovacia frekvencia: 100Hz
Doba odozvy: 1 ms (MPRT)
Zvuk
Reproduktor: Áno
Typ: 2x 2W
I/O porty
1x DisplayPort
1x HDMI
1x D-Sub (VGA)
1x Line-in
1x DC-in
1x Kensington Lock
Mechanické prevedenie
VESA: 75 x 75 mm
Naklápanie: Áno (-5° ~ 20°)
Popis napájania
12V Adaptér
Fyzické charakteristiky
Farba: Čierna
Rozmery: 613,50 (W) x 182 (D) x 462,60 (H) mm
Hmotnosť (približná): 3,9 kg
Príslušenstvo
HDMI kábel
AC Adaptér
Napájací kábel
Rýchly sprievodca
Certifikácie
Flicker-free
Low Blue Light
AdaptiveSync
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 6.005 kg |
| EAN: | 4711377035101 |
| Číslo výrobku: | PRO MP273A |
| Délka: | 70 cm |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| EAN: | 4711377035101 |
| Hmotnost: | 6.005 kg |
| Hmotnost (kg): | 3.9 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 100 |
| Použití: | Kancelářský |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Rozhranie: | DisplayPort |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Šířka: | 12 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| VESA rozměry: | 75x75 |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 45 cm |
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.