Lenovo ThinkVision/T24D-4v/23,8"/IPS/FHD/120Hz/4ms/Černá/3R
Kód: LNM64B7UAT1EUPodrobný popis
ThinkVision T24D-4v
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Rozteč bodu [mm]: 0.2745 x 0.2745
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 500:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M.
Reproduktory: 2x 5W
Konektory:
*1x USB-C® (USB 5Gbps, PD 3.0 100W, USB upstream)
*3x USB-A (USB 5Gbps
*1x BC 1.2, USB downstream)
*1x USB-C® (USB 5Gbps, 15W PD, USB downstream)
*1x HDMI® 2.1 TMDS
*1x DP 1.4 (HBR2)
*1x DP 1.4 Out
*1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M)
Napájení: Integrovaný
Spotřeba [W]: 16
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100x100 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění
*Natočení
*Pivot
*Výškově nastavitelné
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 539.8 x 190.0 x 540.2
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 539.8 x 50.0 x 362.7
Hmotnost [kg]: 3,8 / 5,9
Obsah balení:
*1x DisplayPort kabel
*1x USB-C/USB-C
*Napájecí kabel
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkVision_T24D_4v_Monitor?M=64B7UAT1EU
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.26 kg |
| EAN: | 198157459489 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 10 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 250 cd/m2=nits |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 4 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 198157459489 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hĺbka jedn. balenie: | 45.3 |
| Hmotnost: | 8.26 kg |
| Kód výrobce: | 64B7UAT1EU |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | T24D-4v |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkVision |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusov na palete: | 20 |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 73.9x13.2x45.3 |
| Rozměr xyz palety: | 120x100x105 |
| Rozměry: | 539.8 x 190.0 x 540.2 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Spotřeba energie: | 16 W |
| Šírka jedn. balenie: | 73.9 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Typ obalu paleta: | Expedovatelné |
| Úhlopříčka: | 23,8 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 100 W |
| Výška jedn. balenie: | 13.2 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.