Lenovo ThinkVision/T24-4v/23,8"/IPS/FHD/120Hz/4ms/Černá/3R
Kód: LNM64B6MAT1EUPodrobný popis
Lenovo ThinkVision T24-4v Monitor
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Rozteč bodu [mm]: 0.2745 x 0.2745
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 500:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M.
Reproduktory: 2x 3W
Konektory:
*1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream)
*3x USB-A (USB 5Gbps, USB downstream)
*1x USB-C® (USB 5Gbps, USB downstream)
*1x HDMI® 1.4
*1x DP 1.2
*1x VGA
Napájení: Integrovaný
Spotřeba [W]: 14
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
*Naklonění
*Natočení
*Pivot
*Výškově nastavitelné
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 539.8 x 190.0 x 385,2-540.2
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 539.8 x 50.0 x 362.7
Hmotnost [kg]: 3,2 / 5,3
Obsah balení:
*1x HDMI 2.0 kabel
*1x USB-A/USB-B
*Napájecí kabel
*Stručný návod
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkVision_T24_4v_Monitor?M=64B6MAT1EU
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.55 kg |
| EAN: | 198158207959 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 6 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 250 cd/m2=nits |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odezvy: | 4 ms |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| EAN: | 198158207959 |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hĺbka jedn. balenie: | 11.4 |
| Hmotnost: | 7.55 kg |
| Kód výrobce: | 64B6MAT1EU |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ano D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | T24-4v |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkVision |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Pivot: | Ano |
| Počet kusů jedn. balení: | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 74x45.6x11.4 |
| Rozměry: | 539.8 x 190.0 x 540.2 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Spotřeba energie: | 14 W |
| Šírka jedn. balenie: | 74 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Úhlopříčka: | 23,8 |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výška jedn. balenie: | 45.6 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Zdroj: | Interní |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.