LENOVO LCD T34WD-40+MC60 - 34",VA,21:9,3440x1440,120Hz,300cd/m2,3000:1,4ms,HDMI,DP,USBHub,USB-C(100W PD),RJ45,Nákl,Zdvih
Kód: 805922Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 14.62 kg |
| EAN: | 198155939976 |
| Číslo výrobku: | 64AEZAR1EU |
| Délka: | 98 cm |
| EAN: | 198155939976 |
| Hmotnost: | 14.62 kg |
| Šířka: | 19 cm |
| Výška: | 49 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.